Kategorie
Seks

Titanodrol – opinie – skład – cena – gdzie kupić?

www.titanodrol.pl

Titanodrol - opinie - skład - cena - gdzie kupić?


Zwiększenie masy mięśniowej i mieć stonowane i dobrze zdefiniowane mięśnie jest trochę „marzenie wszystkich mężczyzn, którzy rozpoczynają swój trening sportowy w siłowni.

Ale często, robiąc uciążliwe sesje w siłowni nie wystarczy, aby uzyskać pożądane rezultaty i trzeba wziąć suplementy, które mogą pomóc nam w osiągnięciu tych celów. Dziś chcę Wam opowiedzieć o suplemencie sportowym, który jest bardzo przydatny w takich przypadkach: Titanodrol.

CZYM JEST TITANODROL I JAK DZIAŁA?

CZYM JEST TITANODROL I JAK DZIAŁA?

Istnieją niezliczone korzyści, które Titanodrol ma na nasze ciało. Zobaczmy teraz bardziej szczegółowo, czym one są:

 • Zwiększa masę i siłę mięśni;
 • Pomaga w spalaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej;
 • Wspomaga produkcję testosteronu;
 • Nadaje się dla chłopców i mężczyzn w każdym wieku.
 • Jest to produkt w 100% naturalny i dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań do jego stosowania.

JAK STOSOWAĆ TITANODROL? DAWKOWANIE I INSTRUKCJA

Każde opakowanie Titanodrolu zawiera 60 kapsułek, kuracja trwa przez miesiąc. Zalecane spożycie to 2 kapsułki dziennie przed głównymi posiłkami. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się nieprzerwane stosowanie Titanodrolu przez co najmniej 6 miesięcy.

JAKIE SKŁADNIKI ZAWIERA TITANODROL?

JAKIE SKŁADNIKI ZAWIERA TITANODROL?

Ten suplement sportowy jest pełen naturalnych składników, które mogą naprawdę zrobić różnicę i które działają w synergii, aby uzyskać sylwetkę, którą zawsze chciałeś. Zobaczmy, co to jest:

 • D-Aspartic Acid (DAA): ten aminokwas został odkryty w 1827 roku wewnątrz szparagów i natychmiast zauważono, z kilku badań przeprowadzonych, że jest w stanie stymulować produkcję niektórych hormonów. Aminokwas ten jest zatem w stanie zwiększyć zarówno poziom GH, jak i testosteronu we krwi. Wysoki poziom testosteronu i GH utrzymuje zmęczenie na dystans podczas treningu i zwiększa wytrzymałość.
 • Beta-Alanina: jest aminokwasem, który składa się z dwóch różnych izomerów i jest szeroko stosowany przez sportowców na całym świecie. Ten aminokwas może poprawić wyniki sportowe w zakresie siły i regeneracji.
 • L-Arginina: jest również bardzo popularnym aminokwasem dla wszystkich tych, którzy szukają doskonałej sprawności fizycznej. Stałe spożycie tego aminokwasu pomaga poprawić wydajność, ponieważ, poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, komórki są bogatsze w składniki odżywcze. Jest również w stanie pozytywnie stymulować układ odpornościowy i spalać nieestetyczny nadmiar tłuszczu.
 • Tribulus Terrestris: jest rośliną znaną od czasów starożytnych, która jest częścią rodziny Zygophyllaceae. Rośnie na różnych obszarach Europy, Azji, Afryki i Australii. Ma właściwości depuratywne i regulujące, był stosowany w leczeniu chorób układu krążenia. Liczne badania wykazały, że nasiona tej rośliny mają stymulujący wpływ na hormony androgenne.

CENA I GDZIE KUPIĆ TITATNODROL?

CENA I GDZIE KUPIĆ TITATNODROL? ALLEGRO CENEO OPINIE APTEKA

Nie można kupić Titanodrol w każdej aptece lub sklepie z ziołami w swoim mieście, ale jest tylko dostępny online poprzez swoją oficjalną stronę internetową:

www.titanodrol.pl

Wystarczy wypełnić formularz we wszystkich jego częściach, aby otrzymać nawet darmowe opakowanie produktu. Koszt każdej paczki jest ze zniżką 50%. Przesyłkę otrzymasz wygodnie do domu za pośrednictwem kuriera ekspresowego. Możesz zapłacić za pomocą różnych kart kredytowych i Paypal, a koszty wysyłki są bezpłatne. Często firma robi specjalne promocje, które pozwalają uzyskać zniżki dla tych, którzy kupują wiele pakietów.Jak budować mięśnie bez węglowodanów?

Istnieje powszechne błędne przekonanie w kulturystyce, że potrzebujesz węglowodanów do budowy mięśni. Czy oznacza to, że nie można skutecznie budować mięśni na diecie low-carb, ketogenicznej (aka keto zyski)?

Tradycyjny protokół żywieniowy powerlifting zakładał, że węglowodany są wymagane do budowy mięśni. Jest to nadal powszechne, aby usłyszeć kulturystów mówić o potrzebie glikogenu z węglowodanów do spike insuliny i stworzyć odpowiedź anaboliczną, która pomaga budować mięśnie.

Prawda jest taka, że kulturystyka na diecie low-carb jest całkowicie wykonalna, jeśli jest prowadzona prawidłowo.

Badania wykazały, że stosowanie reżimu treningu siłowego wraz z dietą ketogeniczną może zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową bez nadmiernego przyrostu wagi.

Ale nie dzieje się to z dnia na dzień. Jest wręcz przeciwnie, ponieważ musisz przestawić się z wykorzystywania glukozy (węglowodanów) jako paliwa na wykorzystywanie tłuszczu jako paliwa. Nazywa się to fazą „keto-adaptacji” i wymaga czasu. Oznacza to, że w tym okresie Twoja wydajność treningowa może spaść na około jeden do czterech tygodni.

Dlaczego Twoja siła może spaść podczas ketoadaptacji

Kiedy jesteś w początkowej fazie diety ketogenicznej, możesz nie być w stanie ćwiczyć z taką samą intensywnością, jak podczas spożywania węglowodanów. Dzieje się tak dlatego, że twoje ciało przestawia się z rozkładu glukozy na energię (glikoliza) na rozkład tłuszczu na ketony.

Aby skutecznie budować mięśnie na diecie ketogenicznej, musisz stosować ją długoterminowo.

Ponieważ twoje ciało było przyzwyczajone do spalania glukozy (z węglowodanów) jako głównego źródła energii przez całe życie, potrzebuje czasu, aby się do tego dostosować.

Kiedy ograniczasz węglowodany, musi on znaleźć inne źródło energii. Wtedy właśnie wprowadzane są ketony jako główne źródło energii dla Twojego organizmu.

Jedz więcej kalorii, by zyskać więcej mięśni

Śledzenie kalorii to najszybszy sposób na osiągnięcie celów związanych z budową mięśni lub utratą wagi.

Dla wzrostu mięśni na keto:

 • Spożywaj 150-500 dodatkowych kalorii powyżej normalnych kalorii podtrzymujących.
 • Spożywaj co najmniej 1 gram białka na funt beztłuszczowej masy ciała
 • Uzyskać resztę kalorii z zdrowych tłuszczów

Keto zyski to kwestia spożywania większej ilości kalorii niż organizm spala dziennie. Jedzenie w nadwyżce kalorycznej w połączeniu z odpowiednim poziomem białka pomoże Ci osiągnąć muskularną sylwetkę, do której dążysz.

Użyj tego poręcznego kalkulatora makro keto, aby pomóc Ci dowiedzieć się, ile każdego makroskładnika powinieneś jeść, aby zbudować mięśnie w oparciu o własne indywidualne wskaźniki.

www.titanodrol.pl

Titanodrol - opinie - skład - cena - gdzie kupić?


https://pl.wikipedia.org/