Kategorie
Zdrowie

NikoStop – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

NikoStop to nowa terapia kroplami, która ma pomóc milionom ludzi zatrzymać lub przynajmniej zmniejszyć dzienne palenie papierosów.

NikoStop

Palenie papierosów jest złym nawykiem wielu ludzi, co z biegiem lat prowadzi do problemów ze zdrowiem dróg oddechowych, płuc, skóry i zębów. W wielu przypadkach bierne palenie doprowadziło do śmierci.

Czym jest NikoStop?

Niko Stop to kompleks kropli charakteryzujących się wyłącznie naturalnymi składnikami, które pomagają w bezbolesny sposób oczyścić organizm z obecności nikotyny i spożywać mniej papierosów, aż do całkowitej nieobecności w codziennym życiu.

To kompleks kropli zawartych w butelce o pojemności 50 ml z zakrętką, która oszczędza produkt i świeżość, używany przez miliony osób, które zdecydowały się rzucić palenie lub przynajmniej spróbować bez radykalnej eliminacji nikotyny z dnia codziennego.

Efekty działania

NikoStop to produkt przetestowany klinicznie na osobach, które kiedyś paliły: 90% osób, które poddały się badaniu klinicznemu, ograniczyło używanie papierosów w pierwszych dwóch tygodniach po podaniu, podczas gdy pozostałe 10% nadal używało papierosów pomimo leczenia.

Niko Stop występuje w postaci kropli, w których obecne są tylko naturalne składniki certyfikowane w określonych laboratoriach. Dezorientacja, siedzące życie, stres i smutek prowadzą miliony ludzi do zapalenia i zgaszenia niedopałków papierosów, nie myśląc o problemach, z którymi mogą się borykać przez lata.

Istnieją różne zabiegi na rynku, które mogą pomóc rzucić palenie, ale Niko Stop różni się od plastrów, gumy lub innych dzięki formule składników, które przynosi takie korzyści dla ciała tych, którzy biorą go:

NikoStop
 • Eliminuje ona objawy odstawienia od palenia;
 • Oczyszcza ciało z dymu wtórnego i smoły z papierosów;
 • Pomaga pozbyć się uzależnienia od palenia.
 • Krople NikoStop powinny być stosowane wyłącznie w sposób wskazany na opakowaniu, a nie metodą DIY.

Składniki zawarte w Nikostop

Krople NikoStop do stosowania doustnego, to produkt certyfikowany, spełniający wszystkie normy jakościowe, składający się z naturalnych składników, w których nie znajdziemy śladów parabenów, olejów, parafin ani barwników.

Wewnątrz kropli NikoStop znajdują się te składniki:

 • Witaminy B1 i B3
 • Hawthorn
 • Witaminy B6
 • Tryptofan: ten składnik to aminokwas, który gasi chęć do palenia.
 • Melisa: ten składnik działa na nerwowość i depresję wywołane brakiem nikotyny.
 • Lawenda: ten składnik pomaga w naturalnym usuwaniu toksyn z organizmu.
 • Alkohol 3%

Formuła naturalnych składników wewnątrz NikoStop pomaga radzić sobie z dyskomfortem spowodowanym brakiem nikotyny, co prowadzi każdą osobę do zmniejszenia ilości papierosów lub do całkowitego codziennego usuwania.

Jak stosować krople NikoStop?

NikoStop jest sprzymierzeńcem numer jeden dla wszystkich tych, którzy zdecydowali się rzucić palenie, a jego stosowanie jest bardzo proste. Ponadto praktyczne opakowanie gwarantuje, że zawsze można je zabrać ze sobą, w pracy lub w podróży.

Krople antystresowe NikoStop dla palaczy powinny być stosowane w ten sposób:

Bierz produkt dwa lub trzy razy dziennie, zwłaszcza jeśli chcesz palić.
Możesz wziąć od 5 do 7 kropli NikoStop Antystresja, gdy poczujesz potrzebę palenia.
Rozcieńczyć krople NikoStopu w szklance wody.

NikoStop stosowany zgodnie z zaleceniami na opakowaniu produktu eliminuje konieczność palenia w jednym zabiegu.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Krople NikoStop mogą być stosowane zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Jak w przypadku każdego produktu, zaleca się nie nadużywanie go i przestrzeganie wskazanej dawki. Ostrzeżenie: nie należy używać produktu w przypadku braku tolerancji na pojedynczy składnik obecny w produkcie. Nie należy używać produktu również w przypadku nieletnich, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Opinie użytkowników, którzy spróbowali NikoStop

Recenzje o tym, kto użył Niko Stop krople do rzucenia palenia
Poniżej znajduje się kilka recenzji znalezionych na forach osób, które korzystały z NikoStopu i zostawiły recenzję po użyciu produktu poprzez osobistą recenzję swoich doświadczeń:

Angela Merolla, 27 lat: Palę już od lat, w tym dużo na uniwersytecie. Próbowałam gumy do żucia, ale przynosiła mi ciągłe mdłości. Mój przyjaciel polecił mi te krople, które biorę trzy razy dziennie, a zwłaszcza gdy dostaję tej szalonej chęci do palenia. Na razie w ciągu dwóch tygodni palę 5 papierosów dziennie, aby wziąć pod uwagę, że zanim wypalę małe opakowanie dziennie.

Lorenzo Sabrini, 47 lat: Palę od lat i ktokolwiek jest w pobliżu, czuje na mnie nikotynę, ale już się do tego przyzwyczaiłem. Po ostatnim problemie zdrowotnym lekarz zabrał mi papierosy i niemożliwe jest rzucenie palenia. Moja żona dużo czytała o tym produkcie, a ja wcześniej używałem filtrów tej samej marki. Mają silny smak, który daje ci to uczucie palenia.

Marcella Poltini, 36 lat: to zły nawyk, że nie mogę ciąć i przede wszystkim zabiera mi pieniądze z kieszeni. Próbowałem wszystkiego, w tym elektrycznego papierosa, ale nic. Używam kropli i mimo ich jaskrawego smaku nie mogę przestać. Włożyłam je teraz do szuflady.

Gdzie kupić i ile kosztuje NikoStop?
NikoStop krople antystresowe to produkt niedostępny w aptekach, parafiach, sklepach z produktami do palenia papierosów i innych miejscach: Amazonka, Ebay czy Chińczyk. Oryginalny produkt Niko Stop krople jest w sprzedaży tylko na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy.