Kategorie
Kości i Stawy Zdrowie

Active Knee Strap (Neumann Knee Care) – Ból w kolanach – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Be-active Knee Strap (Neumann Knee Care) - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Ból w kolanach może zależeć od różnych czynników, od lekkich zwichnięć po przewlekłe procesy zwyrodnieniowe. Wśród najczęstszych czynników, które do tej pory występowały, z pewnością możemy znaleźć:

Aby przeciwdziałać dyskomfortowi, stosuje się najbardziej zróżnicowane metody, które po prostu maskują ból, ale nie eliminują go u jego źródła. Mamy jedną z najbardziej przyjętych metod, absolutnie nie uznaną naukowo:

 • Diety.
 • Różne maści, które tymczasowo łagodzą ból, nie lecząc go całkowicie.
 • Żel, który stanowi tymczasowe i nietrwałe rozwiązanie.
 • Popularne leki, takie jak okłady z gliny, diabelski pazur i popiół, których skuteczność nie została uznana w żadnym teście klinicznym.

Przyczyny są zatem wielorakie, podobnie jak różne metody leczenia bólu. Do tej pory najbardziej skuteczne było zastosowanie pasków magnetycznych, które stabilizują stawy, a tym samym poprawiają styl życia osoby dotkniętej bólem.

Czym jest Neumann Knee Care?

Neumann Knee care to magnetyczny stabilizator do stosowania na obolałe kolana, o dużo nowszym wyglądzie. Środkiem zaradczym jest magnetoterapia, ponieważ jest to absolutnie nieinwazyjna metoda terapeutyczna i dlatego jest uznana za bezpieczną przez WHO, Światową Organizację Zdrowia.

Wiadomo, że ból w kolanach może drastycznie wpłynąć na regularne wykonywanie codziennych czynności. Dlatego też prof. Tomasz C., specjalista medycyny sportowej w Pensylwanii, pomyślał o wsparciu, a raczej o stabilizatorze kolan, wykonanym z najlepszych materiałów antybakteryjnych, tak bezpiecznych w kontakcie ze skórą i gwarantujących pewne działanie: Neumann Knee care!

Przeczytajmy poniżej, co mówi się o działaniach na ból stawów kolanowych, i co myślą o tym konsumenci, zadowoleni czy nie!

Jak działa stabilizator Neumanna Knee Care?

Neumann Knee care jest jedynym magnetycznym stabilizatorem kolana, który może wyeliminować każdy ból z kolan. Produkt, jak widać, występuje w postaci ferrytowej opaski na rzepkę pod nakolannikiem, znajdującej się w opakowaniu, w którym wszystkie sposoby użycia są dokładnie opisane.

Neumann Knee pielęgnuje w sposób całkowicie naturalny, zwalcza ból w kolanach, przyczyniając się do odbudowy chrząstek, ścięgien i więzadeł. Pasmo składa się z 1000 GS pól magnetycznych polaryzatorów, które pozwalają również na poprawę mikrokrążenia krwi i stymulację bioenergii komórkowej. Metoda ta, testowana obecnie na wielu osobach, okazuje się być jedną z najbardziej zdecydowanych, jeśli chodzi o wspólne doskonalenie.

W skrócie, stabilizator Neumanna Knee Care daje następujące rezultaty:

 • Promuje eliminację bólu kolana.
 • Stabilizuje obciążenie połączeń
 • Zmniejsza napięcie mięśni, regeneruje tkankę stawową
 • Zmniejsza obrzęk i stan zapalny do minimum

Skład i materiał stabilizatora pielęgnacyjnego Neumanna Knee Care

Neumann Knee care to opaska numer 1 na świecie, która trwale eliminuje ból kolana podczas regeneracji tkanki stawowej. Produkt jest odpowiedni dla każdego, ponieważ składa się tylko z materiałów antybakteryjnych.

Opaska została zaprojektowana tylko w jednym rozmiarze, ale nadaje się dla każdego, i jest zamienna na prawą i lewą nogę. Z czego jest zrobiony stabilizator opieki Neumanna Knee?

 • Magnesy ferrytowe o sile 1000 GS
 • Dwie taśmy elastyczne, które dostosowują stabilizator do każdego kolana
 • Ponieważ jest niezwykle elastyczny, wygodny i lekki, ponieważ jest wykonany z neoprenu, doskonale dopasowuje się do ciała.

Jak używać i nosić Neumann Knee Care

Jak używać i nosić Neumann Knee Care

Neumann Knee care jest idealnym magnetycznym stabilizatorem dla każdego niskiego bólu stawów. Produkt, jako opatrunek, jest używany w bardzo prosty sposób, a wszelkie wątpliwości można wyeliminować po prostu sprawdzając opakowanie lub oficjalną stronę internetową.

Opatrunek pielęgnacyjny Neumann Knee powinien być noszony przez co najmniej 5-8 godzin dziennie, przez okres co najmniej 8 tygodni, aby cieszyć się jego niesamowitym działaniem.
Stabilizator pielęgnacyjny Neumann Knee powinien być noszony w następujący sposób:

 • Otwórz i zamknij pasek na rzepy, dostosowując go do rozmiaru kolana;
 • a następnie włożyć i dokręcić tak, aby mocno przylegała do kolana.
 • Pielęgnacja Neumann Knee jest absolutnie elastyczna, dyskretna i oszczędzająca miejsce, dlatego można ją łatwo nosić pod każdą odzieżą, pozwalając ćwiczyć swoje codzienne czynności.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Neumann Knee care stabilizator do pielęgnacji obolałych kolan, który wykorzystuje technologię pola magnetycznego, po dokładnych badaniach klinicznych na ludziach (a nie zwierzętach), które zostały poddane, nie ma przeciwwskazań ani skutków ubocznych.

Produkt jest przeznaczony do noszenia na kolanach, więc nie należy go stosować metodą „zrób to sam”. Dla uzyskania doskonałej i długotrwałej doskonałej opaski zalecane jest:

 • nie myć go wybielaczem;
 • Za każdym razem, gdy przestaniesz go używać, włóż go z powrotem do jego opakowania;
 • jeśli po użyciu zmoczy się lub spocą, zaleca się pozostawienie do wyschnięcia przed ponownym włożeniem do opakowania.
 • Ostrzeżenie: nie należy używać produktu w przypadku otarć lub szwów na powierzchni.
 • Produkt jest antybakteryjny, ale jeśli zauważysz zaczerwienienie w leczonym obszarze, zaprzestań stosowania stabilizatora.
 • Nie ciągnij za mocno pasków, nie mówiąc już o zbyt ciasnym ich noszeniu, gdyż może to pogorszyć krążenie krwi.

Opinie dotyczące Neumanna Knee Care

Neumann Knee care jest stabilizatorem, który wielu zdecydowało się wypróbować, a następnie użyć. Produkt ten cieszy się dużym popytem, zwłaszcza, że jest wykonany z wysokiej jakości materiału. Poniżej znajduje się kilka recenzji znalezionych na forach osób, które korzystały z pielęgnacji Neumann Knee i zostawiły recenzję po użyciu produktu poprzez osobistą recenzję swoich doświadczeń:

Grzegorz T., 45 lat: Muszę przyznać, że na siłowni z dnia na dzień zwiększało się obciążenie sztangą, więc czułem irytujący ból w prawym kolanie. Próbowałem różnych maści, nawet znanych marek, ale ból zniknął w tej chwili, tylko po to, by wrócić jak poprzednio. Zauważyłem, że wielu ludzi nosi szelki, więc znalazłem to, Neumann Knee care, w internecie. Noszę go codziennie, czasami nawet kiedy idę na siłownię i muszę powiedzieć, że ból stopniowo zanika. Nazywam to bardzo skutecznym.

Maria P., 26 lat: Muszę operować na kolanie ze względu na moje ścięgna, które zdecydowały się na skok. Czekając, pomyślałem, że dobrze jest nosić aparat na zęby, aby złagodzić trochę ból, i kupiłem Neumann Knee opieki. Jest on tylko minimalnie skuteczny, ponieważ jak tylko go usunę, mój ból się utrzymuje. Myślę, że to nie jest dobre dla tych przypadków.

Paweł C., 39 lat: Pas opieki Neumann Knee wydaje mi się bardzo skuteczny. Noszę go codziennie, nawet pod spodniami. Nikt tego nie zauważa i nikt tego nie zauważa, ale na szczęście ja zauważam ból, gdy znika. Sugeruję, żebyś go przymierzył.

Cena i gdzie kupić Neumanna Knee Care?

Cena i gdzie kupić Neumanna Knee Care?

Neumann Knee care, oryginalny produkt, to magnetyczny stabilizator kolana, dostępny tylko na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy. Nie znajdziesz go w aptekach, ani siłowniach.

Jeśli znajdziesz produkt na stronach takich jak Allegro, Ceneo i tym podobnych nie kupuj go! Nie będzie to oryginalny produkt, a podrobiony. Może okazać się nieskuteczny a nawet niebezpieczny.